NAUJIENOS

Atidarymo proga

Nuolaidos taikomos praktiškai
visoms paslaugoms !

Kodėl mes?

Žmonės kuria ir priima sprendimus tik turimų žinių ar patirties bagažo rėmuose. Norint aukštesnio lygio sprendimų, ar geriau atlikto darbo – reikia daugiau žinių ar patirčių. Bubble specialistai tai įrodys.Šeimos grožio centras "Bubble Buuble", tai jaukumu pripildyta aplinka bei išskirtinis dėmesys klientui. Esame profesionalų komanda, kuri siūlo kokybiškas grožio paslaugas kiekvienam besiprūpinančiam savo išvaizda. Bubble meistrai – profesionali, daugybę patirties sukaupusi komanda. Patikėkite savo grožio iššūkį mums ir mes pasirūpinsime Jūsų tobula išvaizda!

VIDEO REKLAMA

Labai greitei bus ;)

Modernus tinklalapis

Tai technologinės inovacijos, kūrybiškos idėjos ir profesionalus dizainas, tai mūsų projektai ir klientai, kurių dėka mūsų darbas virsta aiškiai išmatuojama verte. 

Patogus naršymas

Nuo šiol Jūsų patogumui Bubble Bubble tinklapis leis itin patogiai naršyti ir sekti naujienas per Jūsų išmanųjį irenginį. 

Privatumo politika

Girdėjote apie General Data Protection Regulation (GDPR)? Tai – esminė asmens duomenų apsaugos reforma, kuri palietė visas įmones, duomenų tvarkytojus ir valdytojus.

PASIDALINK !